17 sierpnia 2017

Organizator

           

DEM’a Promotion Polska to jedna z największych i najdłużej działających agencji marketing services w Polsce. Jest to agencja specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, która swoją pozycję na polskim rynku buduje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się m.in. merchandising, promocja sprzedaży, badania. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło na wnikliwe poznanie mechanizmów rynkowych oraz stworzenie skutecznych i sprawdzonych metod oraz standardów pracy. Wszelkie działania i procesy dostosowywane są do potrzeb i oczekiwań Klientów, które następnie realizowane są w oparciu o rzetelną analizę rynku.

Codziennie do pracy z DEM’a PP przystępuje ponad 1500 przeszkolonych osób w charakterze audytorów, merchandiserów, hostess, koordynatorów, prowadzących projekty.

Poza działalnością biznesową DEM’a Promotion Polska wspiera sportowców, przede wszystkim młodych pięściarzy, a także jest inicjatorem i koordynatorem kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko” mającej za zadanie edukację w zakresie właściwego traktowania zwierząt.

Więcej informacji na temat DEM’a Promotion Polska na:

dema.com.pl

 

WILANÓW – KRÓLEWSKA DZIELNICA WARSZAWY

Wilanów to bardzo szczególne miejsce, inspirujące i interesujące, różnorodne pod względem krajobrazowym, społecznym, architektonicznym i kulturowym.

Wilanów wyróżnia ciekawa i spójna architektura oraz wiele terenów zielonych: park pałacowy, Park Kultury w Powsinie, rezerwaty: Las Natoliński i Morysin, tereny wzdłuż Skarpy  Warszawskiej i Wisły. Inwestycje w infrastrukturę publiczną systematycznie podnoszą komfort życia w dzielnicy. Powstają żłobki i przedszkola, budowane są nowe ulice i place zabaw, a także nowe obiekty służące działalności kulturalnej. Nowoczesne obiekty sportowe, takie jak wielofunkcyjne boiska, baseny czy siłownie plenerowe i ścieżki biegowe, pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu. Organizowane są zawody sportowe, w których udział biorą dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Wilanowa.

Wilanów to także miejsce tętniące kulturą. W trakcie całego roku organizowane są koncerty, pikniki rodzinne, wystawy. We wrześniu uroczyście obchodzimy Dni Wilanowa, zaś zimą zapraszamy na niezwykły Królewski Festiwal Światła, który rozjaśnia Wilanów w trakcie zimowych miesięcy. Miłośnicy folkloru mogą poznać lokalne zwyczaje dzięki działaniom etnograficznym Centrum Kultury Wilanów. W wilanowskim Powsinie kultywuje się tradycje wyjątkowe dla Warszawy, obrzędy ludowe, które celebruje się już tylko na wsiach i w małych miasteczkach, takie jak: coroczne dożynki, zapusty, kiszenie kapusty, czy darcie pierza.

Współczesny Wilanów to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic m.st. Warszawy. Liczba mieszkańców Wilanowa stale wzrasta, jest to bowiem obszar wielu ambitnych projektów deweloperskich. Jednak Wilanów to nie tylko ekskluzywne osiedla mieszkaniowe. To także obszary chronionego krajobrazu i rezerwaty, historyczne założenia urbanistyczne, jeziora i pozostałości osadnictwa holenderskiego.

Wilanów to miejsce magiczne.

Czekamy na Państwa w Wilanowie!